niedziela, lutego 12, 2017

VALENTINE'S DAY

walentynki

Walentynki już za kilka dni. Macie pomysły na prezent dla swojej drugiej połówki ? Osobiście uważam, że Święto Zakochanych powinno się obchodzić codziennie, jeśli się kogoś kocha to zawsze i wszędzie. Jeśli jednak mamy już ten jeden charakterystyczny dzień - 14 lutego, aby celebrować tę okazję, warto wysilić się i dać coś od siebie. Mała sentencja, kilka ciepłych słów na pewno przypomną naszej kochanej osobie, jak jest dla nas ważna. A, że wg mnie lepiej zrobić niż kupić, dziś postanowiłam pokazać Wam walentynkową kartkę i stworzyć do niej kopertę. Przedstawiam kilka propozycji, które są szybkie w wykonaniu, ale również prezentacja jest dosadna i przekonująca. 

valentine cards

Z racji tego, że Święto Zakochanych przypada raz w roku, warto zrobić serduszkową kopertę. Jest prosta w wykonaniu, a dzięki temu zachowamy klimat walentynkowy w każdym calu. Do wykonania potrzebujemy kartkę A4, klej oraz nożyczki. Kolor oczywiście dowolny, ale z racji tego, że miłość symbolizuje kolor czerwony - wybrałam właśnie taki, do stworzenia mojej koperty. 


Kiedy kopertę mamy już gotową, zaczynamy tworzyć naszą walentynkową kartkę. Propozycji i możliwości jest mnóstwo. Warto mieć swój pomysł i dążyć do jego realizacji. Przedstawiam Wam dziś moje trzy propozycję na kartkę walentynkową. Do wykonania potrzebowałam: kilka kolorowych kartek, nożyczki, klej, guziki i sznurek. Wydaję mi się, że własnoręcznie zrobiona kartka przyniesie dużo radości i przypomni wspólne chwile. A miła sentencja po otwarciu zaskoczy naszą drugą połówkę. Udanych Walentynek <3

valentine cards

8 komentarzy:

 1. Świetny post! Super, że dodajesz tyle zdjęć i do tego są one bardzo profesjonalnie wykonane. A kartki są urocze, na pewno kiedyś takie wykonam, bo na razie to nie bardzo jest komu :D Też zrobiłam coś walentynkowego. Jak chcesz to zajrzyj: http://makeyourownlab.blogspot.com/2017/02/walentynkowe-swieczki.html Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne pomysły. Jednak osobiście od kilku lat nie obchodzę Walentynek...

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękno w swej prostocie! IDEALNIE!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo inspirujące pomysły, warte do wykorzystania przez cały okrągły rok. Niekoniecznie w Walentynki, które przecież jednych cieszą, innych irytują. A najważniejsze, by być kreatywnym w miłości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. takie własnoręcznie zrobione kartki/koperty/prezenty podobają mi się najbardziej:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny pomysł �� urzekła mnie zwłaszcza koperta serduszko ❤ super ��

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ma nic lepszego jak prezent własnoręcznie wykonany :-) i włożone w to serce zwłaszcza w tak pięknym dniu jak święto zakochanych :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Proste,a jednocześnie urocze. Takie jak lubię <3

  OdpowiedzUsuń

TOP