niedziela, grudnia 18, 2016

CHRISTMAS CARD


W tym roku postanowiłam, że kartki świąteczne przygotuje sama. Na wstępnie powiem, że plastycznie uzdolniona niestety nie jestem, ale stwierdziłam, że spróbuję. Kupiłam potrzebne gadżety, część, znalazłam w domu i dziś postanowiłam coś stworzyć. Jak już zaczęłam, to pojawiło się w mojej głowie mnóstwo pomysłów :) Jest to bardzo wciągające i relaksujące a co najważniejsze ręcznie robiona kartka, zawsze jest wspaniałym dodatkiem do pozostałych prezentów. Można w niej napisać bardzo osobiste i szczere życzenia. A pomysłów jak już wspomniałam, jest co niemiara. Także bardzo zachęcam do stworzenia swoich prywatnych kartek. Gwarantuję, że odbiorcy będą zadowoleni.

CO POTRZEBNE

blok techniczny
zestaw do tworzenia dekoracji 
sznurek
nożyczki
klej


Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do działania :) Jeśli macie jeszcze inne pomysły na kartki świąteczne, piszcie w komentarzach, chętnie z nich skorzystam. Do Świąt zostało już niewiele czasu, więc jeśli dalej myślicie nad prezentem, to liczę na to, że ten post będzie pomocny. Moje własnoręcznie zrobione kartki prezentuje poniżej :) 


9 komentarzy:

 1. Podobają mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne, akurat szukałam weny na kartki świąteczne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciesze się :) mam nadzieje ze skorzystasz :)

   Usuń
 3. Najprostsze pomysły są zawsze najlepsze! Super! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyszły bardzo ładnie! Takie robione od serca są najpiękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I kto powiedział, że trzeba mieć talent? prawda? Kartki wyszły super, ja osobiście bardzo lubię takie robione własnoręcznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też często robię własnoręcznie kartki. W tym roku - ze wzorami ze sztucznego śniegu + złote naklejki.

  OdpowiedzUsuń

TOP