Ogromne szczęście - kociaki w domu

Naszym wspólnym, ogromnym marzeniem było posiadanie własnego kota. Jeśli więc już podjęliśmy taką decyzję, to nie było odwrotu. Wiedzi...

koty norweskie leśne

Naszym wspólnym, ogromnym marzeniem było posiadanie własnego kota. Jeśli więc już podjęliśmy taką decyzję, to nie było odwrotu. Wiedzieliśmy, że na pewno chcemy duże włochate koty. I po niedługim namyśle zapadła decyzja — norweskie leśne. Kiedy pierwszy raz pojechaliśmy do hodowli, nie było możliwości, aby wybrać tylko jednego. Po niedługich namysłach zdecydowaliśmy się na dwójkę. Najchętniej, jeśli byłaby taka możliwość, to wzięlibyśmy wszystkie ! :) Całe długie trzy miesiące czekaliśmy na nasze kochane pupile. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na jakiekolwiek zdjęcia i cieszyliśmy się, jak nasze maluszki dorastają. Tak naprawdę odliczaliśmy każdy dzień. I w końcu nadszedł! Pełni ekscytacji odebraliśmy nasze piękne ukochane bąble. Wrażenia niesamowite, każdemu z pełną świadomością mogę polecić. Pierwszy tydzień posiadania kota zapamięta się do końca życia, a później to już będzie tylko śmieszniej :) Drogą wprowadzenia, wstawione zdjęcia ukazują nasze maluchy w pierwszych dwóch tygodniach życia. Nixen i Oska.

norwegian forest cats

cats

koty


9 komentarze

 1. Śliczne, ile miesięcy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia wykonywane były jak kociaki miały pierwsze 2 tygodnie. Za niedługo wrzucę aktualne zdjęcia i podam więcej aktualnych informacji. Dziękuję za zainteresowanie :)

   Usuń
  2. Śledzę i czekam z niecierpliwością

   Usuń
 2. Oba cudne, ale Osi i tak zawsze pozostanie moją faworytką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A czym są odżywiane takie Rysie :) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. będzie o tym w najbliższej przyszłości dokładny post :) My stosujemy karmę z royal canin.

   Usuń
 4. Cudne kiciusie :) mnie też marzy się jakieś cieków futerko wtulone we mnie pod kołderką, tyle że ja wolę psa

  OdpowiedzUsuń